FIFA 18

Programma olympische winterspelen 2018

winterspelen

Wil je niks missen van de Winterspelen 2018 in Zuid-Korea. Hier vind je een compleet overzicht van het complete programma.

Hier onder vind je een compleet overzicht van de olympische winterspelen 2018 in PyeongChang.

Vrijdag 9 februari

  • 12:00 uur openingsceremonie

Zaterdag 10 februari

  • 08:15 uur langlaufen, 15 km skiatlon (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Japan – Zweden (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1500 m (mannen)
  • 12:00 uur schaatsen, 3000 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 7,5 km sprint (vrouwen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zwitserland – Zuid-Korea (vrouwen)
  • 13:35 uur schansspringen, normale schans (mannen)

Zondag 11 februari

  • 02:00 uur snowboarden, slopestyle (mannen)
  • 03:00 uur alpineskiën, afdaling (mannen)
  • 07:15 uur langlaufen, 30 km skiatlon (mannen)
  • 08:00 uur schaatsen, 5000 m (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Finland – Verenigde Staten (vrouwen)
  • 10:50 uur rodelen, individueel, 3e en 4e run (mannen)
  • 11:30 uur freestyleskiën, moguls (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 10 km sprint (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Canada – Olympic Athletes from Russia (vrouwen)

Maandag 12 februari

  • 02:00 uur snowboarden, slopestyle (vrouwen)
  • 02:00 uur kunstschaatsen, landenwedstrijd
  • 02:15 uur alpineskiën, reuzenslalom (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Zwitserland – Japan (vrouwen)
  • 11:10 uur biatlon, 10 km achtervolging (vrouwen)
  • 11:30 uur freestyleskiën, moguls (mannen)
  • 13:00 uur biatlon, 12,5 km achtervolging (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zweden – Zuid-Korea (vrouwen)
  • 13:30 uur schaatsen, 1500 m (vrouwen)
  • 13:50 uur schansspringen, normale schans (vrouwen)

Dinsdag 13 februari

  • 01:00 uur curling, gemengd dubbel (wedstrijd om het brons)
  • 02:00 uur snowboarden, halfpipe (vrouwen)
  • 03:00 uur alpineskiën, combinatie (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Canada – Finland (vrouwen)
  • 09:30 uur langlaufen, sprint klassieke stijl (mannen)
  • 09:30 uur langlaufen, sprint klassieke stijl (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 500 m (vrouwen)
  • 11:30 uur rodelen, individueel 3e en 4e run (vrouwen)
  • 12:00 uur curling, gemengd dubbel (finale)
  • 12:00 uur schaatsen, 1500 m (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Verenigde Staten – Olympic Athles from Russia (vrouwen)

Woensdag 14 februari

  • 02:15 uur alpineskiën, slalom (vrouwen)
  • 02:30 uur snowboarden, halfpipe (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, Zweden – Zwitserland (vrouwen)
  • 07:00 uur noordse combinatie, normale schans/10 km (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Zuid-Korea – Japan (vrouwen)
  • 11:00 uur schaatsen, 1000 m (vrouwen)
  • 12:05 uur biatlon, 20 km individueel (mannen)
  • 12:20 uur rodelen, dubbels (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Slowakije – Olympic Athletes from Russia (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Verenigde Staten – Slovenië (mannen)

Donderdag 15 februari

  • 02:00 uur snowboardcross (mannen)
  • 02:30 uur kunstschaatsen, paarrijden
  • 03:00 uur alpineskiën, Super-G (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, Finland – Duitsland (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, Verenigde Staten – Canada (vrouwen)
  • 07:30 uur langlaufen, 10 km vrije stijl (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Noorwegen – Zweden (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia – Finland (vrouwen)
  • 12:00 uur biatlon, 15 km individueel (vrouwen)
  • 12:00 uur schaatsen, 10 km (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Tsjechië – Zuid-Korea (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zwitserland – Canada (mannen)
  • 13:30 uur rodelen, estafette

Vrijdag 16 februari

  • 01:30 uur skeleton, 3e en 4e run (mannen)
  • 02:00 uur snowboardcross (vrouwen)
  • 04:10 uur ijshockey, Verenigde Staten – Slowakije (mannen)
  • 07:00 uur langlaufen, 15 km vrije stijl (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia – Slovenië (mannen)
  • 12:00 uur freestyleskiën, aerials (vrouwen)
  • 12:00 uur schaatsen, 5000 m (vrouwen)
  • 13:10 uur ijshockey, Finland – Noorwegen (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zweden – Duitsland (mannen)

Zaterdag 17 februari

  • 02:00 uur freestyleskiën, slopestyle (vrouwen)
  • 02:00 uur kunstschaatsen (mannen)
  • 03:00 uur alpineskiën, Super-G (vrouwen)
  • 04:10 uur ijshockey, Canada – Tsjechië (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, kwartfinale (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Zuid-Korea – Zwitserland (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, kwartfinale (vrouwen)
  • 10:30 uur langlaufen, 4×5 km estafette (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1.000 m (mannen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1.500 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 12,5 km massastart (vrouwen)
  • 12:20 uur skeleton, 3e en 4e run (vrouwen)
  • 13:10 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia – Verenigde Staten (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Slovenië – Slowakije (mannen)
  • 13:30 uur schansspringen, grote schans (mannen)

Zondag 18 februari

  • 02:00 uur freestyleskiën, slopestyle (mannen)
  • 02:15 uur alpineskiën, reuzenslalom (mannen)
  • 07:15 uur langlaufen, 4×10 km estafette (mannen)
  • 12:00 uur freestyleskiën, aerials (mannen)
  • 12:00 uur schaatsen, 500 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 15 km massastart (mannen)

Maandag 19 februari

  • 12:00 uur schaatsen, 500 m (mannen)
  • 12:15 uur tweemansbob, 3e en 4e run (mannen)
  • 13:30 uur schansspringen, teamwedstrijd grote schans (mannen)

Dinsdag 20 februari

  • 02:00 uur kunstschaatsen, ijsdansen
  • 02:30 uur freestyleskiën, halfpipe (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 3000 m estafette (vrouwen)
  • 11:00 uur Noordse combinatie, grote schans / 10 km (mannen)
  • 12:15 uur biatlon, estafette gemengd

Woensdag 21 februari

  • 03:00 uur alpineskiën, afdaling (vrouwen)
  • 03:30 uur freestyleskiën, skicross (mannen)
  • 09:00 uur langlaufen, team sprint (mannen en vrouwen)
  • 12:00 uur schaatsen, ploegenachtervolging (mannen en vrouwen)
  • 12:40 uur tweemansbob, 3e en 4e run (vrouwen)

Donderdag 22 februari

  • 02:15 uur alpineskiën, slalom (mannen)
  • 03:30 uur freestyleskiën, halfpipe (mannen)
  • 08:30 uur noordse combinatie, grote schans (mannen)
  • 08:30 uur ijshockey, wedstrijd om brons (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 500 m (mannen)
  • 11:00 uur shorttrack, 5 km estafette (mannen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1.000 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 4×6 km estafette (vrouwen)
  • 13:00 uur ijshockey, finale (vrouwen)

Vrijdag 23 februari

  • 02:00 uur snowboarden, big air finale (vrouwen)
  • 02:00 uur kunstschaatsen, vrije kür (vrouwen)
  • 03:00 uur alpineskiën, alpine combinatie (vrouwen)
  • 03:30 uur freestyleskiën, skicross (vrouwen)
  • 11:00 uur schaatsen, 1000 m (mannen)
  • 12:00 uur curling, wedstrijd om brons (mannen)
  • 12:15 uur biatlon, 4×7,5 km estafette (mannen)

Zaterdag 24 februari

  • 01:00 uur curling, finale (mannen)
  • 02:00 uur snowboarden, big air finale (mannen)
  • 03:00 uur alpineskiën, landenwedstrijd
  • 04:00 uur snowboarden, parallelreuzenslalom (mannen en vrouwen)
  • 05:30 uur langlaufen, massastart 50 km klassiek (mannen)
  • 12:00 uur schaatsen, massastart (mannen en vrouwen)
  • 12:00 uur curling, wedstrijd om brons (vrouwen)
  • 13:00 uur ijshockey, wedstrijd om brons (mannen)

Zondag 25 februari

  • 01:00 uur curling, finale (vrouwen)
  • 01:30 uur viermansbob, 3e en 4e run (mannen)
  • 07:00 uur ijshockey, finale (mannen)
  • 07:15 uur langlaufen, massastart 30 km klassiek (vrouwen)
  • 12:00 uur sluitingsceremonie

Bron: Winterspelen.eu

 

Geef een reactie

Login met:



Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *